Našim klientů nabízíme dodávku a montáž (stavbu) nových komínů od nerezových, přes plastové systémy pro kondenzační kotle až po klasické zděné komíny. V případě zděných komínů doporučujeme komínové systémy Scancore.

Komíny Scancore

Dánské komínové systémy Scancore přinášejí nové možnosti při stavbě komínů. Díky použitému materiálu, pemzobetonu, již není třeba komín vložkovat a navíc jsou jednotlivé stavební elementy velmi lehké. Další výhodou komínových systémů Scancore je malý počet stavebních prvků.

Kombinace nízké hmotnosti a malého počtu elementů výrazně snižuje náklady na přepravu i montáž komínového systému, čímž dochází k výraznému snížení ceny.

foto7805
nerezovy-komin-kominy-cz

Nerezové komíny

Nerezové komíny lze využít téměř všude. Jejich hlavní výhodou je nízká hmotnost a variabilita. Také se používají pro vložkování starých cihlových komínů.
Abychom nehovořili jen o pozitivech je zapotřebí zmínit, že mají vyšší pořizovací cenu a jejich odolnost vůči vysokým teplotám je menší.

Spalinové systémy

Spalinové systémy Brilon jsou špičkovým produktem renomovaného výrobce, který se specializuje na plastové systémy odvodů spalin. Plastové odvody spalin jsou určeny pro plynové kondenzační kotle všech typů a provedení s teplotou spalin na hrdle spotřebiče do 120 °C.

391

© 2016 Ing. Zdeněk Hradecký - www.kominy-scancore.cz