Našim klientů nabízíme kompletní služby v oboru kominictví. Naši kominíci jsou pravidelně školeni a učí se novým postupům a technologiím, díky čemuž nabízíme kvalitní kominické služby za atraktivní ceny.

Kominické práce

Nabízíme kompletní kominické práce od pravidelného čištění komínů přes revize až po samotnou stavbu komínů. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme i s vaším komínem.

kominik_vasek
mikes-mobile-cleaning-chimney-cleaning

Čištění komínů

Nabízíme Vám našim zákazníkům pravidelné čištění komínů, které udává nařízení vlády č. 91/2010 Sb. Toto čištění musí být prováděno několikrát ročně dle typu paliva spotřebiče a dalších podmínek.

Revize komínů

Zajišťujeme výchozí revizní zprávy jak na nové komíny – spalinové cesty, tak Vám zhotovíme i revize spalinové cesty při výměně palivového spotřebiče, či při rekonstrukci komínu.

revize_kominu
inspekcni_kamera_vis_340

Kontroly komínů

Kromě povinných pravidelných kontrol spalinové cestyVám nabízíme také kontroly komínových průduchu inspekční kamerou. Pomocí této kamery do detailu prozkoumáme celý komín a můžeme určit přesně další postup co s komínem dál. Samozřejmostí je možnost celou kontrolu zaznamenat a posléze Vám předat v elektronické podobě.

Opravy a renovace komínů

Vyzkoušejte novou metodu renovace komínů!Vyzkoušejte takzvanou techniku „vymazávání“ komínů speciální směsí Scancoat, která je plnohodnotnou náhradou vložkování či frézování komínů. Při této formě renovace komínu oceníte především nízké finanční náklady, které jsou řádově nižší než klasické vložkování, při dosažení stejných technických parametrů.

vymazavani_scancore_2

© 2016 Ing. Zdeněk Hradecký - www.kominy-scancore.cz